جزیره هنگام

تنگه چاهکوه
سپتامبر 3, 2017
جزیره هرمز
سپتامبر 4, 2017

جزیره هنگام

از نقاط دیدنی جزیره هنگام است. تماشای دسته‌های دلفین اطراف جزیره یکی از دیدنی‌های این جزیره به شمار می‌رود. شنا و غواصی در سواحل پیرامون جزیره و تماشای لاک‌پشتان دریایی، سواحل زیبای صخره‌ای و شنی از جمله جاذبه‌های دریایی اطراف هنگام و طبیعت منحصر به فرد، آهوان و اولین و بزرگترین مزرعه پرورش کروکودیل کشور از جاذبه‌های داخل جزیره هنگام محسوب می‌شوند.

رقص دلفین ها در جزیره هنگام

آب‌های نیلگون خلیج‌فارس و انواع گونه‌های جانوران دریایی که با کمی دقت می‌توان به وفور آن‌ها را در جزیره پیدا کرد و معروف‌ترین آن‌ها دلفین‌ها هستند که از جاذبه‌های گردشگری این جزیره به حساب می‌آیند.

آب‌های اطراف جزیره هنگام به زیستگاه دلفین‌ها شهرت دارد و بسیاری از گردشگران تور قشم برای تماشای زندگی دلفین‌ها به این جزیره سفر می‌کنند.

شناورهای گردشگری همه‌روزه آماده سرویس‌دهی به گردشگران هستند، اما توجه داشته باشید که اگر می‌خواهید بازی دلفین‌‌ها را از نزدیک با کمترین هزینه تماشا کنید، باید صبح زود خود را به این جزیره رسانده باشید.

آب‌تنی در ساحل مرجانی را از دست ندهید

اگر روزی به این جزیره رفتید لذت آب‌تنی در آب‌های خلیج‌فارس که در این قسمت به دلیل مرجانی بودن سواحل بسیار شفاف می‌باشد، را از دست ندهید.

البته به همراه داشتن لوازم موردنیاز و به‌ویژه آب‌شیرین برای شست‌وشوی بدن پس از آب‌تنی می‌تواند برای به جا گذاشتن خاطره‌ای بهتر کمک کند.

اگر تجربه و وسایل غواصی را نیز داشته باشید و بتوانید از یک دوربین زیر آب استفاده کنید، حتما عکس‌های بی‌نظیری خواهید گرفت، البته در هر صورت باید مراقب جانداران زیر آب نیز باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *