قوانین و مقرارات

غارنمک
آگوست 27, 2017

قوانین و مقرارات

در واحد اقامتی،هرگونه نگهداری و اختصاص اتاق،سوییت،آپارتمان .. برای مدت زمان مشخص که از طریق ارسال نامه، نمابر یا امکانات اینترنتی و وب سایت اقدام شده باشد رزرو تعریف میگردد.

*رزرو اتاق پس از ارائه در خواست اولیه و اعلام مبلغ پیش پرداخت ( که حداقل هزینه یک شب مییاشد ) می بایست توسط متقاضی در مدت زمان تعیین شده به حساب هتل واریز و رسید آن جهت صدور برگ رزرو به بخش رزرواسیون هتل تحویل شود.

*هتل موظف است پس از دریافت رسید یاتصویر فیش بانکی و انجام رزرو، نسبت به تایید مبلغ حواله وصول شده و ارائه برگ تایید رزرو به مهیمانان اقدام نمایید.

*رزرو های بدون پیش پرداخت و یا بدون کسب تاییدیه هتل فاقد اعتبار می باشد و هتل مسئولیتی درقبال آن نخواهد داشت.

*هرگونه تایید مکتوب و یا رسید الکترونیکی که توسط پذیرنده رزرو به شخص متقاضی رزرو (چاپی،ایمیلی، پیامکی،…)تحویل داده شود (واچر) میبایست دارای مهرهتل و یا از طریق کانالهای رسمی الکترونیکی و اینترنتی و … هتل بوده و کلیه مشخصات رزرو ،نام میهمان،مبلغ پیش پرداخت،تاریخ ورود و خروج،قیمت اتاق،درجه هتل و نحوه ابطال رزرو و قوانین اختصاصی هتل… در آن قید شده و دارای کد رزرواسیون باشد.

*میهمانان میبایست در هنگام ورود به هتل برگ تایید رزرو و اصل فیش و حواله ی بانکی( چاپی یا الکترونیکی) را به مسئول پذیرش ارائه نمایید.

*همراه داشتن شناسنامه عکس دار میهمانان و رعایت قوانین هتل در زمان ورود و اقامت الزامی است.

*هتل در خصوص جاماندن یا تاخیر مسافر و وسیله سفر مهیمانان هیچگونه مسئولیتی نداشته و در صورت عدم مراجعه مهیمانان در روز مقرر به هتل مشمول شرایط ابطال و انصراف از رزرو خواهد شد.

*برابر با قوانین اداره کل گردشگری افراد زیر 3سال از پرداخت هرگونه هزینه معاف و افراد بین 3 تا 8سال خردسال محسوب شده و قیمت برای فرد خردسال نیم بها و برای بالای 8 سال به طور کامل محاسبه خواهد شد.

*تخلیه اتاق تا ساعت 13و تحویل اتاق ساعت 14میباشد.

*در صورتیکه میهمان قبل ساعت 14 مراجعه نماید، هتل وظیفه ای در قبال ارائه اتاق نخواهد داشت، لیکن همکاری لازم را با مسافر بعمل می آورد.

*در صورت در خواست میهمان جهت افزایش زمان اقامتبا تاخیر در تخلیه اتاق تا ساعت 17معادل 50% و پس از آن هزینه کامل اقامت یک شب از مهیمان دریافت می گردد.

*ورود حیوانات به هتل ممنوع می باشد.

*رعایت کلیه شئونات اسلامی در هتل الزامی می باشد.

*در صورت اقامت افراد بیشتر از ظرفیت مشخص شده اتاق،شامل پرداخت هزینه نفر اضافه می باشد.

تغییر تاریخ اقامت یا لغو رزرو از لحظه تایید مشمول مقررات زیر می گردد:

*در صورتیکه میهمان بدون متن هماهنگی در روز مقرر مراجعه ننمایید ،هتل فقط 24 ساعت اول اتاق را خالی نگه می دارد.

*در محدودهبین روز رزرو تا 48 ساعت قبل از ورودتا ساعت 14 روز قبل از ورود به هتلمعادل 50% از هزینه اقامت یک شب کسر خواهد گردید و بعد ازآن هزینه یک شب کسر میگردد.

* از 26 اسفند هرسال تا 15 فروردین سال بعد مقررات ویژه ایام نوروز به شرح زیر اجرا می گردد.

*ساعت تخلیه اتاق در ایام نوروز 12:30 و تحویل اتاق 14:30 می باشد.

*در صورت کنسل رزرو تا 24 ساعت قبل از ورود مسافر حداکثر هزینه یک شب و بعد از آن حداکثر دو شب دریافت گردد

*مراکز اقامتی موظف به اطلاع رسانی دقیق به میهمان و آژانس ها و ارگانهادر خصوص نحوه ابطال و کنسلی رزرو در این ایام میباشند.

*واحدهای اقامتی می توانند توافق و قراردادی خارج از رستور العملهای فوق در خصوص نحوه ابطال رزرو ساعت ورود و خروج و … با اشخاص ،آژانسها و یا ارگانها منعقد نمایند، لیکن اطلاع رسانی در خصوص این موارد به میهمانان الزامیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *